logo-mini

Služby Zameranie

Moja práca zahŕňa nasledujúce odvetvia, v ktorých vieme nadviazať spoluprácu. Aj keď sa väčšina kreatívcov špecializuje na konkrétne odvetvie, mojou snahou je zdokonaľovať sa vo viacerých súčasne a priebežne na nich pracovať. Mojim cieľom je byť schopný poskytnúť ľuďom širokú škálu kvalitných služieb, podľa ich potrieb.

 • GRAFICKÝ DIZAJN

  Mojou pravidelnou náplňou práce je tvorba grafických výstupov. Svojim klientom pomáham vytvárať jedinečné vizuály, ktoré ich odlíšia od konkurencie. Ku každému z nich pristupujem individuálne a pri rozhodovaní sa snažím vybrať najcharakteristickejší a najoriginálnejší variant. Zároveň im pomáham so spracovaním výstupov pre tlač, s výberom ideálnych materiálov a následne s dokončovacími prácami.

 • WEB DIZAJN

  Za kvalitne spracovanou web stránkou a za jej funkčnosťou nestojí iba programátor, ale aj webdizajnér. Ten prihliada na UX a UI, jej prehľadnosť, dobrú čitateľnosť a rýchle poskytnutie hľadaných informácií. So zreteľom na klientove požiadavky sú originalita a kvalitné spracovanie výsady, ktoré dotvárajú jedinečnosť mojich projektov.
 • ILUSTROVANIE, DIGITÁLNA KRESBA

  Ilustrovanie a najmä práca s tabletom v mojej tvorbe majú nezameniteľnú úlohu. Kresba všeobecne je pre výtvarníkov najrýchlejší a najautentickejší spôsob ako zvizuálniť svoje predstavy. Digitálna tvorba však otvára mnoho ďalších ciest ako vytvorené dielo spracovať.
 • FOTO, VIDEO

  Fotografovaniu a kamerovaniu sa venujem už od strednej školy, kde som sa primárne venoval tvorbe skateboardingových videí. S pribúdajúcimi rokmi som mal možnosť viac cestovať a zachytávať rôzne okamihy prírody, miest či ľudí na fotografie alebo videá. S tým bolo spojené aj ich digitálne spracovanie, ktoré prerástlo do tvorby 3D animácií určených primárne na prezentáciu projektov.
 • 3D MODELOVANIE

  V rámci štúdia dizajnérskeho oboru sa pravidelne venujem tvorbe virtuálnych 3D modelov. Medzi väčšie projekty, na ktorých som mal možnosť zlepšiť svoje zručnosti patria, koncept závodného automobilu pre medzinárodnú súťaž Eco Marathon spoločnosti Shell, ako aj futuristický koncept rodinného auta či detského nosiča pre spoločnosť Škoda.
 • GRAFFITI, STREET ART

  Aj v rámci tohto odvetvia sa snažím zlepšovať svoje schopnosti a hľadám príležitosti na legálnu graffiti tvorbu. V minulosti som mal možnosť zapojiť sa do pár úspešných projektov akými sú napríklad skrášľovanie verejných priestorov rodného mesta, či stien vo fitness centrách siete Golem.
 • MAĽBA, KRESBA

  Popri digitálnej tvorbe, ktorá tvorí najväčšiu časť mojej práce sa rád venujem aj klasickej maľbe a kresbe. Či už sú to objednávky na zakázku alebo súčasť rôznych vernisáží a výstav. Experimentovanie s rozličnými technikami a ich kombinovanie mi pomáha vytvárať jedinečné diela.
 • VÝROBA MODELOV

  Počas štúdia som mal možnosť vytvoriť množstvo rôznych modelov, ktorých materiály sa často výrazne líšili. Vďaka tomu som schopný pretaviť svoje nápady do reálnej podoby v rôznych mierkach. To mi dopomohlo aj pri stavbe 4,5 metrovej brány pre festival Uprising v rokoch 2016, 2017.

Zameranie

Grafický prehľad môjho zamerania

GRAFICKÝ DIZAJN
80%
WEB DIZAJN
60%
ILUSTROVANIE, DIGITÁLNA KRESBA
40%
FOTO, VIDEO
30%
3D MODELOVANIE
20%
MAĽBA, KRESBA
15%
GRAFFITI, STREET ART
10%
VÝROBA MODELOV
10%